Mercure Riga Centre

Adrese:
Elizabetes iela 101
Contacts:
Tālrunis: +371 2972 3309
Epasts: sales@mercure-riga.lv

Mercure Riga Centre atrodas Rīgas vēsturiskajā sirdī, brīnišķīgā K.Pēkšēna projektētā 1901.gada Art Nouveau ēkā. Netālu no viesnīcas pastaigas attālumā vēsturiskā Vecpilsēta un citas galvenās tūrisma, kultūras un biznesa vietas.

Viesnīca piedāvā 184 dažādu kategorijas numurus – mūsdienīga dizaina standarta numurus, ekskluzīvus Privilege klases numurus, pusluksus, plašus ģimenes numurus, numurus viesiem ar īpašām vajadzībām un greznus luksus klases numuru.

Piedāvājam plašas iespējas rīkot konferences vienā no mūsdienīgajām konferenču zālēm, iespēju rīkot jebkuru no Jūsu ieplānotiem pasākumiem vai svinībam, kur sākot ar pirmajām plānošanas idejām, mūsu komanda sniegs Jums profesionālu un individuālu pieeju katra pasākuma organizēšanā, kā arī baudīt unikālo atmosfēru darbam un atpūtai mūsu viesnīcas ērtā un eleganta dizaina lobby bārā un apmeklēt mūsu Mercure SPA Riga centru Jūsu dvēseles labsajūtai un veselības uzlabošanai. Viesnīcas viesiem tiek piedāvāta ietilpīga privāta autostāvvieta, kur var novietot gan vieglās automašīnas, gan lielus tūristu autobusus.

Mercure Riga Centre piedāvā zāles dažādām konferencēm, semināriem, lietišķām tikšanām un sanaksmēm kuros var uzņemt līdz pat 100 delegātiem. Varam piedāvāt Jums ne tikai telpas konferenču un semināru rīkošanai, bet arī kafijas pauzes, pusdienu un vakariņu piedāvājumu.

Konferenču zāle Antonija

Viesnīcas lielāka konferenču zāle. Šī zālē ir piemērota semināriem, konferencem, prezentācijas un preses konferences organizēšanai, kā arī reklāmas kampaņas organizēšanai un banketu organizēšanai grupām līdz 100 cilvēkiem. Pirms ieejas zālē ir pielagota vieta kafijas paužu nodrošināšanai.

Konferenču zāle Eliza

Šī zālē ir piemērota semināriem, konferencem, prezentācijas un preses konferences organizēšanai grupām līdz 60 cilvēkiem. Telpai viegluma un mājīguma sajutu piešķir plašas stikla durvis, logi un dienas gaisma. Pirms ieejas zālē ir pielagota vieta kafijas paužu nodrošināšanai. Siltajā laikā var organizēt pusdienas, vakariņas vai kafijas pauzi uz restorāna terases, kura atrodas blakus konferenču zālei.

Konferenču zāle Bete

Šī zālē ir piemērota semināriem, konferencem, prezentācijas un preses konferences organizēšanai grupām līdz 50 cilvēkiem. Telpai viegluma un mājīguma sajutu piešķir plašas stikla durvis, logi un dienas gaisma. Pirms ieejas zālē ir pielagota vieta kafijas paužu nodrošināšanai.

Lietišķas tikšanās konferenču zālē Alberts

Šī zālē ir piemērota lietišķam tikšanam, sapulcem un nelieliem semināriem grupām līdz 16 cilvēkiem. Telpai viegluma un mājīguma sajutu piešķir dienas gaisma. Pirms ieejas zālē ir pielagota vieta kafijas paužu nodrošināšanai.

Lietišķas tikšanās vieglā atmosfērā konferenču zālē Bibliotēka

Šī zālē ir piemērota lietišķam tikšanam, sapulcem un nelieliem semināriem grupām līdz 16 cilvēkiem. Telpai viegluma un mājīguma sajutu piešķir dienas gaisma. Tieši no zāles ir iespēja nokļūt mūsu Lobby-bārā ar unikālu atmosfēru, kur var risināt dažādus lietišķus jautājumus un baudīt kanapē izlasi Prosecco glāzes pavadībā.

Korporatīvas brokastis privātā atmosfērā

Mūsu komanda piedāvā Jums organizēt rīta sapulci vai lietišķu tikšanos izsmalcināto brokastu laikā no plkst. 8.00 līdz 11.00 sev, saviem kolēģiem un partneriem vienā no mūsu zālēm. Piedāvājums spēkā grupām no 10 cilvēkiem.

Lasīt vairāk Sakļaut

Informācija par norises vietu

Kategorija:

Atrašanās vieta:

Pilsētas centrs

Konferenču vietas:

Zāles: 7

Viesnīcas ietilpība:

Gultasvietas: 296
Istabas: 143

Restorāna ietilpība:

Mercure Riga Centre
Zāles: 1
Sēdvietas: 170

Attālums līdz:

Rīgas lidosta: 11 km
Ostas terminālis: 2 km
Pieejams ar kustību traucējumiem

Sanāksmju zāles (5)

ANTONIJA

Telpas ietilpība (cilvēki)
Bankets 48
Klase 50
Sanāksme 45
U-veida 35
Pieņemšana -
Teātris 100
Telpas izmēri
Telpas izmēri (m) -
Telpas platība 82
Griestu augstums 2.80
Stāvs 1
Dabiskais apgaismojums

ELIZA+BETE
Iespējama zāles sadalīšana

Telpas ietilpība (cilvēki)
Bankets 78
Klase -
Sanāksme -
U-veida -
Pieņemšana -
Teātris -
Telpas izmēri
Telpas izmēri (m) -
Telpas platība 137
Griestu augstums 2.80
Stāvs 1
Dabiskais apgaismojums

Pieejamie sadalījumi

ELIZA
Telpas ietilpība (cilvēki)
Bankets 42
Klase 30
Sanāksme 30
U-veida 26
Pieņemšana -
Teātris 60
Telpas izmēri
Telpas izmēri (m) -
Telpas platība 70
Griestu augstums 2.80
Stāvs 1
Dabiskais apgaismojums Yes
BETE
Telpas ietilpība (cilvēki)
Bankets 36
Klase 20
Sanāksme 24
U-veida 20
Pieņemšana -
Teātris 50
Telpas izmēri
Telpas izmēri (m) -
Telpas platība 67
Griestu augstums 2.80
Stāvs 1
Dabiskais apgaismojums Yes

AlBERTS

Telpas ietilpība (cilvēki)
Bankets -
Klase -
Sanāksme 16
U-veida -
Pieņemšana -
Teātris -
Telpas izmēri
Telpas izmēri (m) -
Telpas platība 30
Griestu augstums 2.90
Stāvs 1
Dabiskais apgaismojums

BIBLIOTEKA

Telpas ietilpība (cilvēki)
Bankets -
Klase -
Sanāksme 16
U-veida 12
Pieņemšana -
Teātris 20
Telpas izmēri
Telpas izmēri (m) -
Telpas platība 41
Griestu augstums 3.00
Stāvs 1
Dabiskais apgaismojums

Restorāns

Telpas ietilpība (cilvēki)
Bankets 100
Klase -
Sanāksme -
U-veida -
Pieņemšana 200
Teātris 150
Telpas izmēri
Telpas izmēri (m) -
Telpas platība 192
Griestu augstums 3.00
Stāvs -
Dabiskais apgaismojums

Aprīkojums

  • Biroju piederumi
  • Bezvadu interneta pieslēgums
  • TV un video
  • Ekrāni un plazmas monitori
  • Tribīnes un paaugstinājumi
  • Personālie un portatīvie datori
  • Projektori
  • Mikrofoni
  • Papīra un krīta tāfeles
  • Audio & video atskaņotāji/magnetofoni
Sūtīt atsauksmi
Priecāsimies saņemt Jūsu atsauksmes, ierosinājumus un pamanītās nepilnības
Nosūtīt pieprasījumu
We will be happy to receive your feedback, suggestions and the shortcomings noted.
.pdf, .doc, .xls, .jpg, .ppt. Max. weight 7 MB